Представництво інтересів

Послуги для громадян

Вам прийшла повістка про виклик до суду?

Ваші права порушені, а їх захист можливий лише через суд?

Адвокатське бюро «Валерії Скрими» готове захистити Ваші права та представити Ваші інтереси  в загальних, адміністартивних та господарських судах по всій території України, а також у  Верховному суді.

 Для захисту Ваших прав та представлення інтересів адвокати бюро :

  • вивчать матеріали справи;
  • нададуть юридичну  консультацію;
  • проконсультують щодо поведінки, яку Вам потрібно обрати;
  • підготують доказову базу, шляхом подання адвокатських запитів;
  • підготують позовні матеріали або заперечення на позов;
  • підготують заяви, клопотання, скарги, апеляційні та касаційні скарги;
  • візьмуть участь у судових засіданнях;
  • допоможуть виконати рішення суду

Ваше нерухоме майно вибуло із Вашої власності без згоди?

Вам перешкоджають користуватись Вашою житловою площею?

Вашій земельній ділянці завдали шкоди?

Ви втратили документи, які підтверджують Ваше право власності на квартиру, будинок?

Ви  живете у квартирі після смерті спадкодавців та не знаєте, як оформити документи на житло?

Під час придбання будинку, Ви не оформили окремий договір купівлі – продажу на земельну ділянку?

Ви не знаєте як зареєструвати право власності на нерухоме майно?

Звертайтесь  до Адвокатського бюро «Валерії Скрими» і наші адвокати Вам допоможуть  захистити своє право власності  через суд шляхом :

  • визнання права власності на квартиру,  будинок, земельну ділянку;
  • витребування майна з чужого незаконного володіння;
  • витребування майна від добросовісного набувача;
  • витребування грошей та цінних паперів;
  • усунення перешкод у здійсненні права власності  щодо квартири;
  • визнання незаконним правового акту, що порушує право власності;
  • відшкодування шкоди, завданої власникові земельної ділянки, житлового будинку, інших будівель у зв’язку із зниженням їх цінності.

 Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Ви позичили кошти, продали товар, надали послугу,  а тепер Вам відмовляються повернути гроші?

Адвокатське бюро «Валерії Скрими» надає юридичні послуги по стягненню коштів з боржників, які були передані  на підставі договору позики, розписки,  а також у разі невчасного розрахунку по інших договорах.

Важливо знати, що розписка про зобов’язання  повернути кошти не завжди є договором позики,  а може свідчити про заборгованість по інших договорах. При зверненні до суду потрібно правильно визначити правовідносини в яких утворилась заборгованість, в іншому випадку суд може відмовити у задоволенні  позову про стягнення коштів.

Для вчинення дій, які допоможуть Вам повернути кошти, адвокати нашого бюро :

  • визначать правовідносини, внаслідок яких утворилась заборгованість;
  • звернуться  до боржника з вимогою  або претензією про повернення коштів;
  • підготують пакет документів, який необхідний при зверненні до суду;
  • представлять інтереси у суді та виконавчій службі.

 

Адвокатське бюро «Валерії Скрими» надає правову допомогу та здійснює представництво інтересів осіб у сімейних спорах.

Зокрема, адвокати нашого бюро мають успішний досвід у справах:

  • про розірвання шлюбу з громадянином України або  іноземцем;
  • стягнення аліментів;
  • поділу спільно нажитого майнав тому числі між особами які жили однією сім’єю без реєстрації шлюбу;
  • визначення місця проживання дітейвстановлення порядку виховання дитини тим з батьків, хто проживає окремо;
  • зміни дитині прізвище, якщо інший з подружжя не надає згоди; 
  • отримання дозволу на виїзд за кордон;
  • позбавлення батьківських прав, оспорювання та визнання батьківства, материнства, тощо.

Після звернення до Адвокатського бюро «Валерії Скрими», ми ретельно вивчимо Вашу ситуацію, та :

  • надамо консультацію із сімейного права;
  • підготуємо необхідні пропозиції до іншого із подружжя для мирного врегулювання спору;
  • підготуємо заяви до органу опіки та піклування;
  • представимо Ваші інтереси в органі опіки та піклування;
  • підготуємо документи, які необхідно подати до суду;
  • представимо Ваші інтереси в суді, виконавчій службі, тощо.

Сімейним кодексом України визначено добровільність шлюбу, що ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки, примушування до шлюбу не допускається. Кожен із подружжя має право пред’явити позов про розірвання шлюбу. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу буде суперечити їх інтересам, а також інтересам їхніх дітей.

Майно, набуте подружжям за час шлюбу, належить дружині та чоловікові на праві спільної сумісної власності незалежно від того, що один з них не мав з поважної причини (навчання, ведення домашнього господарства, догляд за дітьми, хвороба, тощо) самостійного заробітку (доходу). Дружина і чоловік мають право на поділ майна, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. Розмір часток чоловіка та жінки є рівними, якщо інше не визначено між ними або шлюбним договором.

Батьки зобов’язані утримувати своїх дітей до досягнення ними повноліття, якщо повнолітня дитина продовжує навчання, і у зв’язку з цим потребує матеріальної допомоги, батьки зобов’язанні її утримувати до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати таку допомогу. Розмір аліментів на 1 дитину не може бути менший, ніж 1/4, на 2 дітей – 1/3, на 3 і більше дітей – 1/2 заробітку (доходу) платника аліментів.

Дружина і чоловік повинні матеріально підтримувати один одного. Розірвання шлюбу не припиняє права особи на утримання, яке у неї виникло за час шлюбу. Зокрема, колишня дружина має право на утримання, у зв’язку з вихованням дитини.

Місце проживання дитини, яка недосягла десяти років, визначається за згодою батьків. Місце проживання дитини, яка досягла десяти років, визначається за спільною згодою батьків та самої дитини. Якщо батьки проживають окремо, місце проживання дитини, яка досягла чотирнадцяти років, визначається нею самою.

Якщо мати та батько, які проживають окремо, не дійшли згоди щодо того, з ким із них буде проживати малолітня дитина, спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.

Відповідно до ч.3 ст. 313 ЦК України фізична особа, яка досягла шістнадцяти років, має право на вільний самостійний виїзд за межі України. Особа, яка не досягла шістнадцяти років, має право на виїзд за межі України лише за згодою батьків (усиновлювачів), піклувальників  та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, які уповноважені ними.

Якщо в того з батьків, який проживає окремо є заборгованість зі сплати аліментів за 4 місяці і більше, виїхати за кордон з дитиною можна без його згоди, при наявності довідки про заборгованість з Державної виконавчої служби.

За наявності підстав, батько може оспорити своє батьківство, а мати – материнство, також через суд можна визнати батьківство, материнство або встановити відповідний факт, у разі смерті чоловіка або жінки.

Мати, батько можуть бути позбавлені батьківських прав, якщо вона, він : не забрали дитину з пологового будинку або іншого закладу охорони здоров’я без поважної причини і протягом шести місяців не виявили щодо неї батьківського піклування; ухиляються від виконання своїх обов’язків по вихованню дитини; жорстоко поводяться з дитиною; є хронічними алкоголіками або наркоманами;вдаються до будь – яких видів експлуатації дитини, примушують її до жебракування та бродяжництва; засуджені за вчинення умисного кримінального правопорушення щодо дитини.

Адвокати Адвокатського бюро «Валерії Скрими»  мають великий досвід у вирішенні житлових спорів, зокрема у справах про визначення порядку користування  житлом;  вселенння у квартиру, будинок;  виселення із житла, поділу житла; зняття з реєстраційного обліку, визнання недійсним договору дарування, розірвання договору оренди, тощо.

Житлові права охороняються законом. Для того, щоб правильно реалізувати житлові права – звертайтесь до професійних адвокатів  Адвокатського бюро «Валерії Скрими», які  нададуть Вам фахову допомогу.

Адвокатське бюро «Валерії Скрими»  надає правову допомогу та здійснює представництво інтересів осіб у спадкових спорах.

 Адвокати нашого бюро мають успішний досвід  у справах  про:

  • визначення додаткового строку для прийняття спадщини;
  • визнання права власності в порядку спадкування;
  • визнання недійсним заповіту;
  • визнання недійсним свідоцтва про право на спадщину;
  • визнання права на обов’язкову частку у спадковому майні;
  • встановлення факту спільного проживання, з метою отримання спадщини та в інших категоріях спадкових справ.

Спадкуванням є перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом.

До складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Спадкоємцями за заповітом і за законом можуть бути фізичні особи, які є живими на час відкриття спадщини, а також особи, які були зачаті за життя спадкодавця і народжені живими після відкриття спадщини. Спадкоємцями за заповітом можуть бути юридичні особи та інші учасники цивільних відносин.

Не мають права на спадкування особи, які умисно позбавили життя спадкодавця чи будь-кого з можливих спадкоємців або вчинили замах на їхнє життя. Не мають права на спадкування особи, які умисно перешкоджали спадкодавцеві скласти заповіт, внести до нього зміни або скасувати заповіт і цим сприяли виникненню права на спадкування у них самих чи в інших осіб або сприяли збільшенню їхньої частки у спадщині. Не мають права на спадкування за законом батьки після дитини, щодо якої вони були позбавлені батьківських прав і їхні права не були поновлені на час відкриття спадщини.

Не мають права на спадкування за законом батьки (усиновлювачі) та повнолітні діти (усиновлені), а також інші особи, які ухилялися від виконання обов’язку щодо утримання спадкодавця, якщо ця обставина встановлена судом.

 За рішенням суду особа може бути усунена від права на спадкування за законом, якщо буде встановлено, що вона ухилялася від надання допомоги спадкодавцеві, який через похилий вік, тяжку хворобу або каліцтво був у безпорадному стані.

Заповітом є особисте розпорядження фізичної особи на випадок своєї смерті. Малолітні, неповнолітні, повнолітні непрацездатні діти спадкодавця, непрацездатна вдова (вдівець) та непрацездатні батьки спадкують, незалежно від змісту заповіту, половину частки, яка належала б кожному з них у разі спадкування за законом (обов’язкова частка). Заповідач має право у будь-який час скасувати заповіт. Заповідач має право у будь-який час скласти новий заповіт. Заповіт, який було складено пізніше, скасовує попередній заповіт повністю або у тій частині, в якій він йому суперечить. Кожний новий заповіт скасовує попередній і не відновлює заповіту, який заповідач склав перед ним. Заповіт, складений особою, яка не мала на це права, а також заповіт, складений з порушенням вимог щодо його форми та посвідчення, є нікчемним. За позовом заінтересованої особи суд визнає заповіт недійсним, якщо буде встановлено, що волевиявлення заповідача не було вільним і не відповідало його волі.

Спадкоємці за законом одержують право на спадкування почергово. Кожна наступна черга спадкоємців за законом одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги, усунення їх від права на спадкування, неприйняття ними спадщини або відмови від її прийняття.

У першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки. У другу чергу право на спадкування за законом мають рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері. У третю чергу право на спадкування за законом мають рідні дядько та тітка спадкодавця. У четверту чергу право на спадкування за законом мають особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини.  У п’яту чергу право на спадкування за законом мають інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення. Ступінь споріднення визначається за числом народжень, що віддаляють родича від спадкодавця. Народження самого спадкодавця не входить до цього числа.  У п’яту чергу право на спадкування за законом одержують утриманці спадкодавця, які не були членами його сім’ї. Внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини. Прабаба, прадід спадкують ту частку спадщини, яка б належала за законом їхнім дітям (бабі, дідові спадкодавця), якби вони були живими на час відкриття спадщини. Племінники спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові (сестрі, братові спадкодавця), якби вони були живими на час відкриття спадщини. Двоюрідні брати та сестри спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові (тітці, дядькові спадкодавця), якби вони були живими на час відкриття спадщини. Якщо спадкування за правом представлення здійснюється кількома особами, частка їхнього померлого родича ділиться між ними порівну. При спадкуванні по прямій низхідній лінії право представлення діє без обмеження ступеня споріднення.

Черговість одержання спадкоємцями за законом права на спадкування може бути змінена нотаріально посвідченим договором заінтересованих спадкоємців, укладеним після відкриття спадщини. Цей договір не може порушити прав спадкоємця, який не бере у ньому участі, а також спадкоємця, який має право на обов’язкову частку у спадщині. Фізична особа, яка є спадкоємцем за законом наступних черг, може за рішенням суду одержати право на спадкування разом із спадкоємцями тієї черги, яка має право на спадкування, за умови, що вона протягом тривалого часу опікувалася, матеріально забезпечувала, надавала іншу допомогу спадкодавцеві, який через похилий вік, тяжку хворобу або каліцтво був у безпорадному стані.

Частки у спадщині кожного із спадкоємців за законом є рівними. Спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом   шести місяців з часу відкриття спадщини, він не заявив про відмову від неїМалолітня, неповнолітня, недієздатна особа, а також особа, цивільна дієздатність якої обмежена, вважаються такими, що прийняли спадщину.

Спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу або в сільських населених пунктах – уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування заяву про прийняття спадщини. Заява про прийняття спадщини подається спадкоємцем особисто. Особа, яка досягла чотирнадцяти років, має право подати заяву про прийняття спадщини без згоди своїх батьків або піклувальника. Заяву про прийняття спадщини від імені малолітньої, недієздатної особи подають її батьки (усиновлювачі), опікун. Особа, яка подала заяву про прийняття спадщини, може відкликати її протягом  шести місяців з часу відкриття спадщини.

 Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини. Якщо виникнення у особи права на спадкування залежить від неприйняття спадщини або відмови від її прийняття іншими спадкоємцями, строк для прийняття нею спадщини встановлюється у три місяці з моменту неприйняття іншими спадкоємцями спадщини або відмови від її прийняття. Якщо строк, що залишився, менший як три місяці, він продовжується до трьох місяців.

Якщо спадкоємець протягом шести місяців з часу відкриття спадщини, не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її. За письмовою згодою спадкоємців, які прийняли спадщину, спадкоємець, який пропустив строк для прийняття спадщини, може подати заяву про прийняття спадщини нотаріусу або в сільських населених пунктах – уповноваженій на це посадовій особі відповідного органу місцевого самоврядування за місцем відкриття спадщини. За позовом спадкоємця, який пропустив строк для прийняття спадщини з поважної причини, суд може визначити йому додатковий строк, достатній для подання ним заяви про прийняття спадщини.

Спадкоємець, який прийняв спадщину, може одержати свідоцтво про право на спадщину. Якщо спадщину прийняло кілька спадкоємців, свідоцтво про право на спадщину видається кожному з них із визначенням імені та часток у спадщині інших спадкоємців.  Відсутність свідоцтва про право на спадщину не позбавляє спадкоємця права на спадщину. Свідоцтво про право на спадщину видається спадкоємцям після закінчення шести місяців з часу відкриття спадщини. До закінчення строку на прийняття спадщини нотаріус може видати спадкоємцеві дозвіл на одержання частини вкладу спадкодавця у банку (фінансовій установі), якщо це викликано обставинами, які мають істотне значення.

Свідоцтво про право на спадщину визнається недійсним за рішенням суду, якщо буде встановлено, що особа, якій воно видане, не мала права на спадкування.

Адвокатське бюро «Валерії Скрими»  допоможе Вам захистити порушені трудові права, шляхом  підготовлення заяв, скарг, клопотань, позовних заяв до  інспекції з праці, комісій по вирішенню трудових спорів, правоохоронних органів та судів.

 При звернення до суду з позовом про захист трудових прав, позивач звільняється від сплати судового збору,  а витрати на правову допомогу, у разі задоволення позову покладаються на роботодавця.

Поновлення на роботі та зміна  формулювання причин звільнення;

Якщо вас безпідставно звільнили з роботи, ви можете звернутися до суду з позовом про поновлення на роботі, а якщо вам невірно записали причину звільнення, то через суду можна змінити формулювання причин звільнення. При цьому, якщо невірне формулювання причин звільнення перешкоджало працевлаштуватись, то працівникові має бути виплачений середній заробіток за час вимушеного прогулу.

Стягнення середнього заробітку за затримку розрахунку та видачі трудової книжки;

Під час звільнення, з особою повинні розрахуватися у день звільнення та видати трудову книжку. Якщо особа в день звільнення не була присутня на роботі, то розрахунок з нею повинні провести не пізніше наступного дня після її звернення. В разі порушення вказаних умов, підприємство повинно виплатити  працівникові  середній заробіток  за весь час затримки  по день фактичного розрахунку та видачі трудової книжки.

Стягнення заробтної плати;

Якщо заробітна плата не виплачується у строки визначені законом, працівник має право звернутися до суду з позов про стягнення заробітної плати.  За  умисну невипалату заробіної плати більш, ніж за один місяць,  передбачена кримінальна відповідальність

Відшкодування власником або уповноваженим органом моральної шкоди запорушення трудових прав.

Відшкодування  моральної шкоди  провадиться у разі, якщо  порушення законних прав працівника призвело  до моральних страждань, втрати нормальних життєвих зв’язків  і вимагають від нього значних зусиль для організації всого життя.

 

Органи влади чи місцевого самоврядування порушили Ваші земельні права?

Вам перешкоджають у користуванні власною земельною ділянкою чи захопили частину земельної ділянки? 

Орендар не платить орендної плати?

Ви не можете пройти через чужу земельну ділянку до свого майна?

Вашій земельній ділянці завдали шкоди?

 Адвокати Адвокатського бюро “Валерії Скрими” мають значний досвід  у справах про :

  •  оскарження рішень, дій або бездіяльності органів влади, оргнаів місцевого самоврядування щодо відведення у власність або оренду земельних ділянок;
  • визнання недійсним державних актів про право власності на земельну ділянку;
  • встановлення сервітутів;
  • усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою;
  • визнання недійсними  договорів оренди земельних ділянок;
  • відшкодування збитків, шкоди, яка була завдана земельній ділянці.

 Звертайтесь до Адвокатського бюро «Валерії Скрими» і адвокати нашого бюро допоможуть захистити Ваші права  шляхом :

  • консультування із земельних питань;
  • сприяння у підготовленні  висновку земельно – технічної  експертизи;
  • підготовки заяв, скарг, клопотань, позовних заяв, апеляційних та касаційних скарг;
  • представлення інтересів у судах, органах влади та місцевого самоврядування.

 Кожного дня відбуваються дорожньо – транспорті пригоди, залиття квартир, навмисне пошкодження майна, порушуються особисті немайнові  права. Якщо Вам завдано  матеріальну або моральну шкоду і Ви бажаєте її відшкодувати за рахунок винної сторони, або якщо Ви себе не вважаєте винним у завданні шкоди, звертайтесь до Адвокатського бюро «Валерії Скрими» .

Адвокати нашого бюро розроблять комлекс заходів, за допомогою яких буде надано кваліфіковану юридичну допомогу, а саме :

  • проконсультують Клієнта на місці завдання шкоди;
  • підготують пояснення,   заяви, скарги, клопотання, позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги;
  • посприяють в отриманні висновків спеціаліста  про розмір шкоди, ймовірності завдання шкоди відповідним способом та за вказаних обставин, тощо;
  • представлять Ваші інтереси в органах влади,  суді та виконавчів службі.

 Майнова шкода, завдана  неправомірними рішеннями, діями чи бездіяльністю особистим немайновим правам фізичної особи або юридичної особи, а також шкода завдана майну фізичної або юридичної особи,  відшкодовується  в повному обсязі особою, яка її завдала.

 Моральна шкода, завдана фізичній або юридичній особі неправовмірними рішеннями, діями чи бездіяльністю, відшкодовується  особою, яка її завдала, за наявності її вини, крім випадків встановлених законом.

 Важливо знати, що моральна шкода відшкодовується лише у випадках, що прямо передбачені законом.

Вашу ділову репутацію поставлено під сумнів?

Про Вас поширили недостовірну іноформацію?

Зганьбили честь та гідність?

Звертайтесь в Адвокатське бюро «Валерії Скрими».  Адвокати нашого бюро мають великий  досвід  з представлення інтересів фізичних та юридичних осіб у справах про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інофрмації.

 Кожен має право  на повагу  до його гідності та честі. Гідність та честь фізичної особи є недоторканими. Фізична особа має право звернутися до суду  з позовом про захист її гідності та честі.

 Фізична особа має право на недоторканість своєї ділової репутації. Фізична особа може звернутися до суду з позовом про захист свої ділової репутації.

 Фізична особа, особисті немайнові права якої порушено внаслідок поширення про неї та (або) членів її сім’ї  недостовірної інформації, має право на відповідь, а також на спростування цієї інформації.

Якщо Ви вирішили придбати квартиру, будинок, земельну ділянку,  то краще відразу проконсультуватись у  Адвокатcькому бюро «Валерії Скрими»,  до укладення угоди, ніж захищати свої права  після її укладення. Консультація коштує набагато дешевше, ніж судовий процес, який може закінчитись не на вашу користь.

Адвокати нашого бюро перед укладанням угоди  перевірять:

– законність набуття права власності продавцем, в тому числі і реєстарцію за ним прав на нерухомість;

– відповідність його правовстановлюючих документів закону;

– повноваження особи, яка буде підписувати договір (у разі підписання представником);

– наявність згоди іншого з подружжя на продаж або купівлю нерухомості;

– чи не будуть порушуватись права малолітніх та  неповнолітніх дітей;

– наявність осіб, які можуть заявити свої права на нерухомість;

– проконсультують з питань оподаткування операції з купівлі – продажу нерухомості;

– відвідають разом із вами нотаріуса.

Головне пам’ятати, що законний власник може витребувати свою нерухомість, яка незаконно вибула із його володіння незалежно від того, скільки разів вона перепродавалась. 

Адвокати  Адвокатського бюро «Валерії Скрими»  здійснюють захист    на стадії досудового розслідування, судового розгляду, провадження в суді апеляційної та касаційної інстанції.

 Для належного захисту Ваших прав та свобод,  адвокати Адвокатського бюро «Валерії Скрими»:

 надають юридичні консультації;

– збирають докази, які спростовують або зменшують вину підозрюваного, обвинуваченого;

– беруть участь в слідчих діях (допити, одночасні допити декількох осіб, обшуки,  слідчих експерементах);

– відвідують слідчий ізолятор та ізолятор тимчасового тримання;

– беруть  участь у розгляді клопотань слідчого про обрання запобіжного заходу;

– оскаржують рішення про обрання запобіжного заходу, оскаржують дії чи бездіяльність органів досудового розслідування чи прокурора;

– знайомляться з матеріалами кримінально провадження;

– беруть участь у судових засіданнях суду першої, апеляційної та касаційної інстанції;

– оскаржать вирок суду, тощо;

– представлять інтереси потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача,  а також  свідка у кримінальному провадженні.

 

 

На Вас безпідставно склали протокол про адміністративне провопорушення ?

На Вас склали протокол про порушення митних правил і вилучили грошові кошти?

Вас незаконно притягнули до адміністративної відповідальності?

Вам завдано шкоди внаслідок вчинення адміністративного правопорушення?

Адвокатське бюро «Валерії Скрими» надає послуги по  здійсненню захисту порушника  та представництво інтересів  потерпілого під час провадження у справах про адміністративні провопорушення.

Адвокати нашого бюро мають позитивний досвід оскарження постанов в справах про адміністартивне правопорушення, захист порушника у суді під час розгляду протоколів у справах про адміністративні порушення.  

Якщо Ви не згідні з постановою суду першої інстанції, Адвокатське бюро «Валерії Скрими»  оскаржать її   до апеляційного суду.

Наші контакти

Консультація